title

Stażysta ds. GiS

Ogłoszenie numer: 4020917, z dnia 2020-12-21

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • opracowanie graficzno - opisowej bazy danych obiektów sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (ukończone studia wyższe lub w trakcie);
  • zdolność do pracy zespołowej, komunikatywność;
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
  • dobre warunki zatrudnienia.