title

Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Stażysta
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1774
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie: średnie lub wyższe; umiejętność obsługi komputera; zakres obowiązków: zakładnie okładek dla spraw wpływających do wydziału; sporządzanie i przygotowywanie do wysyłki wezwań i zawiadomień stron postępowania; wysyłanie odpisów orzeczeń stron postępowania; praca przy komputerze; przepisywanie pism; dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru do akt oraz dowodów opłat; odkładanie akt do podręcznego archiwum; obsługa urządzeń biurowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach