title

Stolarz meblowo-budowlany

Ogłoszenie numer: 7117875, z dnia 2022-06-22

Zakład Stolarski "HOLONA" Andrzej Holona

Profil firmy to stolarstwo meblowe oraz budowlane. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku od 1996r. Zapraszam na stronę www.holona.pl.

Z powodu stałego wzrostu zamówień zatrudnię stolarzy meblowych, budowlanych  oraz projektanta mebli/wnętrz do przyuczenia.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Stolarz meblowy, budowlany.

Wymagania

Szczególnie mile widziani mistrzowie, czeladnicy stolarstwa oraz uczniowie po szkole zawodowej.

Wysoko cenię uczciwość i pracowitość.

Oferujemy

W firmie wzajemnie się szanujemy, dlatego najstarsi pracownicy mogą pochwalić się ponad 20 letnim stażem.

Oferuję umowę o pracę, terminowe wypłaty, ubezpieczenie grupowe.

Wynagrodzenie zależy od umiejętności od 3.800 do 6.000 na rękę / netto.

Za projekty domów z naszymi wnętrzami projektanci otrzymywali niejednokrotnie nagrody.