title

Stolarz-montażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Stolarz-montażysta
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/23/0011
OBOWIĄZKI:
Produkcja i montaż stolarki drewianej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Stolarz meblowy

Lokalizacja: śląskie / Puńców

Dodane: wczoraj
produkcja mebli Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Cieszynie.mozliwość...

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Prace interwencyjne - stolarz meblowy/montażysta (uzupełnienie umowy nr 9/2017)

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2023-01-31
cięcie płyt mablowych, składnie poszczególnych szafek pod wymiar, montaż mebli, zaopatrzenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Stolarz

Lokalizacja: śląskie / Imielin

Dodane: 2023-01-26
wykonywanie i montaż stolarki budowlanej Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie...