title

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Stolarz
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/20/2184
OBOWIĄZKI:

Obróbka drewna na maszynach stolarskich; montaż elementów drewnianych; malowanie elementów drewnianych; pomocnicze prace stolarskie; praca również na terenie całego kraju.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

podstawowa umiejętność obsługi maszyn stolarskich

Miejsce pracy:

Kowale

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 098 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie