title

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Stolarz
Miejsce pracy: Kowale
Numer: StPr/22/2254
OBOWIĄZKI:
obróbka drewna na maszynach stolarskich,przygotowanie materiału do obróbki,montaż wyrobu gotowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Kowale


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Prace interwencyjne - stolarz meblowy/montażysta (uzupełnienie umowy nr 9/2017)

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
cięcie płyt mablowych, składnie poszczególnych szafek pod wymiar, montaż mebli, zaopatrzenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Stolarz

Lokalizacja: śląskie / Kowale

Dodane: 2022-12-01
przygotowanie materiału do obróbki drewna,montaż wyrobów gotowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Stolarz

Lokalizacja: śląskie / Pielgrzymowice

Dodane: 2022-12-01
obróbka drewna na maszynie CNC, produkcja mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie zawodowe w zawodzie...