title

Strażnik ochrony osób i mienia

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/20/0922
OBOWIĄZKI:
obchody terenu, praca na portierni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziana osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Ustroń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Blacharz samochodowy

Lokalizacja: śląskie / Świętochłowice

Dodane: 2020-10-06
przygotowanie pojazdu do prac blacharskich itp.Wymagania konieczne: Zawód: Blacharz samochodowy*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: z

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Mobilny serwisant instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

naprawa instalacji hydraulicznych w mieszkaniach i lokalach klientówWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brakUprawnienia: dokładność,...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Opiekun osoby starszej

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka i pielęgnacja osób starszych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-15.00, 12.00-20.00...