title

Strażnik

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Strażnik
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/20/1209
OBOWIĄZKI:
Wymagania kwalifikacyjne:- wykształcenie średnie.Umowa o pracę z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.Umiejętności:- umiejętność logicznego myślenia,- brak podatności na emocje,- zdolność do działania w stresie,- opanowanie,- sprawność fizyczna,- wiedza z zakresu prawa oraz procedur administracyjnych,- rzetelność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i uczciwość,- umiejętności w zakresie obsługi monitoringu wizyjnego,- umiejętności w zakresie stosowania środka przymusu bezpośredniego zgodnie z regulacjami prawnymi.Charakterystyka wykonywanej pracy:1.Właściwe zabezpieczenie placówki uniemożliwiające wychowankom samowolne wydostanie się poza placówkę2.Ochrona życia i zdrowia wychowanków oraz personelu.3.Zabezpieczenie mienia placówki przed zniszczeniem i kradzieżą.4.Wspomaganie wychowawców oraz nauczycieli podczas codziennej pracy z wychowankami m.in. nadzorowanie wychowanków podczas zajęć na terenie placówki, podczas wyjazdów poza placówkę itp.
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu