title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/0920
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie zabiegów: -manicure hybrydowy -manicure żelowy -przedłużanie paznokci -pedicure kosmetyczny - podstawowe zabiegi pielęgnacji twarzy - henna brwi i rzęs - sterylizacja narzędzi - dbanie o swoje stanowisko pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: BADANIA SANEPIDOWSKIE
Uprawnienia: stylizacja paznokci /manicure, pedicure, malowanie i zdobienie/
Uprawnienia: znajomość manicure, pedicure, stylizacja i przedłużanie paznokci

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetyczki/stylistki paznokci, badania sanepidowskie. Umiejętności: znajomość manicure, pedicure, stylizacja i przedłużanie paznokci, podstawowe zabiegi kosmetyczne, stylizacja okolicy oka,. Bardzo chętnie przyjmę osobę na staż, po lub w trakcie studiów lub po szkoleniach kierunkowych ( stylizacji paznokci)

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach