title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0043
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy, zapoznanie się z standardami w salonie, nauka stylizacji paznokci metodą hybrydową i żelową. Nauka zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

miła aparycja, zdolności manualne i plastyczne

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kosmetyczka (staż)

Lokalizacja: śląskie / Wola

Dodane: 2021-03-05
Kosmetyczka (STAŻ) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie średnie, kurs robienia paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-03-05
1. szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe2.Sprżatanie i dbanie o czystość salonu kosmetycznego3. Organizacja miejsca pracy:konserwacja maszyn narzędzi pracy i ich...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Stylistka paznokci

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-03-05
Wykonywanie stylizacji paznokci; odpowiednie dobieranie preparatów; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska....