title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0147
OBOWIĄZKI:
POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29)- Obsługa kleintów (umawianie wizyt),- Wykonywanie stylizacji paznokci (żelowych i hybrydowych),- Wykonywanie pedicure,- Wykonywanie henny i regulacji brwi,- Obsługa kasy fiskalenj i terminala płatniczego,- Sprzątanie stanowiska pracy,- Pozyskiwanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej