title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0164
OBOWIĄZKI:

wykonywanie zabiegów manicure i pedicure, wykonywanie artystycznych zdobień na paznokciach wykonywanie stylizacji paznokci metodą żelową, hybrydową oraz tytanową

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : min. 8 miesięcy doświadczenia na tym samym stanowisku

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie