title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0481
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: MikołówCzas pracy stażysty: pn- sb 9-21 (zgodnie z grafikiem)Proponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, 3 m-ce Okres stażu: min. 3 m-ceObsługa recepcji, przygotowanie stanowisk i narzędzi do zabiegów, stylizacja paznokci (manicure), manicure hybrydowy, pedicure : żelowy, klasyczny i leczniczy, henna i regulacja brwi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, znajomość w zakresie usług kosmetycznych

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych