title

Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/23/0022
OBOWIĄZKI:
Stylizacja paznokci, utrzymanie salonu kosmetycznego w czystości, obsługa urządzeń do stylizacji, obsługa kasy fiskalnej i terminalu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
pielęgnacyjne zabiegi na twarz,obsługa sprzętu kosmetycznego ,manicure,pedicure Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kosmetolog...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Usługi kosmetyczne. Godziny pracy: 09:00 do 17:00; 11:00 do 19:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Wykształcenie...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Stylistka paznokci-kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: wczoraj
stylizacja paznokci, obsługa klienta, dbanie o porządek i wizerunek firmy, wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...