title

Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Stylistka rzęs
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1212
OBOWIĄZKI:
stylizacja rzęs
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

posiadanie certyfikatu ukończenia szkolenia z objętościowego przedłużania rzęs

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Eagle Recruitment

Mobilna Stylistka / Mobilny Stylista Paznokci lub Fryzur

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2021-01-18
Stawka: 6000 - 8000 zł brutto Model pracy jest mniej zagrożony obostrzeniami wynikającymi z obecnej sytuacji pandemicznej. Pracodawca wymaga: Min. 2 letniego...

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Kosmetyczka

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2021-01-18
Wykonywanie makijażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: makijaż pernamentny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Manikiurzystka i stylistka paznokci

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2021-01-15
- stylizacja paznokci- podstawowe zabiegi podologiczne- zdobienie paznokci Wymagania konieczne: Zawód: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie:...