title

Szwaczka, krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Szwaczka, krawcowa
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1112
OBOWIĄZKI:
Szycie lekkie - szycie pokrowców na materace.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność szycia na maszynie przemysłowej, obsługa overlocka, dyspozycyjność, sumienność, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Lubojna

Dodane: wczoraj
szycie wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych,obsługa maszyn szwalniczychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2020-12-01
obługiwanie maszyny szyjącej stębnówki oraz owelocka Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn przemysłowych szyjących, sprawność manualna,

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Szwaczka maszynowa

Lokalizacja: śląskie / Biała

Dodane: 2020-11-30
szycie elementów do wózków Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania...