title

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Biała
Numer: StPr/20/0935
OBOWIĄZKI:
szycie elementów do wózków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

obsługa stosownych maszyn i narzędzi

Miejsce pracy:

Biała


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 1 309 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Lubojna

Dodane: wczoraj
szycie wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włókienniczych,obsługa maszyn szwalniczychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: 2020-12-01
obługiwanie maszyny szyjącej stębnówki oraz owelocka Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn przemysłowych szyjących, sprawność manualna,

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2020-11-30
Szycie odzieży damskiej na maszynach szwalniczych typu overlkock, stębnówka, podszywarka - szycie gotowego produktu od początku do końca.Wymagania konieczne:...