title

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2139
OBOWIĄZKI:

ustalenie wymiarów, wycięcie poszczególnych elementów z materiału, uszycie. Dokonywanie poprawek krawieckich, dobór odpowiednich tkanin, narzędzi i sposobów szycia.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych płaskich, słupkowych, ramiennich jedno i wieloigłowych do szycia tekstyliów, skór, tworzyw skóropodobnych, filców itp. Obsługiwanie jedno lub dwuigłowych maszyn do haftowania.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie