title

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Szwaczka
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/20/0494
OBOWIĄZKI:
obługiwanie maszyny szyjącej stębnówki oraz owelocka
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn przemysłowych szyjących, sprawność manualna,

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: wczoraj
obługiwanie maszyny szyjącej stębnówki oraz owelocka Wymagania inne: umiejętność obsługi maszyn przemysłowych szyjących, sprawność manualna,

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Szwaczka maszynowa

Lokalizacja: śląskie / Biała

Dodane: 2020-11-30
szycie elementów do wózków Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szwaczka

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2020-11-30
Szycie odzieży damskiej na maszynach szwalniczych typu overlkock, stębnówka, podszywarka - szycie gotowego produktu od początku do końca.Wymagania konieczne:...