title

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0847
OBOWIĄZKI:
Szycie małych elementów bielizny na maszynach przemysłowych.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętność szycia na maszynach przemysłowych, umiejętność szycia drobnych elementów bielizny, wymagane doświadczenie zawodowe w szyciu na maszynach przemysłowych

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu