title

Szwaczka/krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/0595
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyny typu overlock, stebnówka, obsługa maszyny do szycia ultradźwiękowego, rozkrój materiału za pomocą noża pionowego i obrotowego, dbanie o porządek w miejsu pracy, dbanie o urządzenia na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie, umiejętność obsługi maszyn do szycia, mile widziane doświadczenie w zakładzie krawieckim/szwalini

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu