title

Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Tartacznik
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0446
OBOWIĄZKI:
FP- obsługa traka taśmowego- mocowanie drewna na traki- cięcie wzdłużne i odniesienie-obrzynanie ciętego drewna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Zwrotniczy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-08-04
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przekładanie i zabezpieczanie zwrotnic w celu bezpiecznego wykonywania jazd pociągowych i manewrowych, prowadzenie...

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Zwrotniczy

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-08-04
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: przekładanie i zabezpieczanie zwrotnic w celu bezpiecznego wykonywania jazd pociągowych i manewrowych, prowadzenie...

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik pralni

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-08-01
Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna Praca w systemie II-zmianowym Praca w stabilnej i renomowanej firmie...