title

Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Tartacznik
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0083
OBOWIĄZKI:
- Naprawa palet. Produkcja palet.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + inne lokalizacje na terenie Katowic według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach