title

Team leader produkcji bu1

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0741
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie realizacji planu produkcyjnego przez zarządzanie zespołem produkcyjnym (ok 12 osób). Przestrzeganie BHP, standardów jakościowych firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : Umiejętność zarządzania zespołem, doświadczenie w pracy na produkcji w branży automotive przy maszynach obróbki skrawaniem CNC, znajomość podstawowych standardów jakościowych i BHP.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach