title

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/20/0804
OBOWIĄZKI:
sporządzanie wykazów zarchiwizowanych dokumentów rejestracyjnych; rozdzielanie druków dowodów rejestracyjnych; wykonywanie wszelkich prac towarzyszących w procedurze rejestracji pojazdów; obsługa stanowiska ds. informacji;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach