title

Technik budownictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Lędziny
Numer: StPr/22/0126
OBOWIĄZKI:

organizacja prac remontowych, awaryjnych, konserwacyjnych w zasobach spółdzielni, realizacja zgłoszeń lokatorów o wadach i usterkach, prowadzenie książek obiektówbudowlanych, weryfikacja faktur pod względem merytorycznym dot. eksploatacji budynków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: techniczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

znajomość zagadnień techniczno-budowlanych, komunikatywność, cierpliwość, wytrwałość, wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Lędziny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach