title

Technik elektronik

Ogłoszenie numer: 3699642, z dnia 2020-10-02

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do Naszego zakładu w Gliwicach kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

Praca polega na prowadzeniu prac produkcyjnych (montaż, uruchamianie, kalibrowanie, usuwanie uszkodzeń) urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmę.

Wymagania

  • zamiłowanie do elektroniki, do serwisowania urządzeń elektronicznych
  • umiejętności pracy z układami elektronicznymi, lutowania ręcznego
  • posługiwanie się podstawowymi przyrządami pomiarowymi i narzędziami elektronicznymi
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacji pracy

Uprawnienia SEP, doświadczenie z pracy na podobnych stanowiskach, hobbystyczne zainteresowanie elektroniką (własnoręcznie zbudowane urządzenia) oraz zdolności mechaniczne są istotną rekomendacją.

Oferujemy

Oferujemy pracę:

  • w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • w młodym, dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)