title

Technik elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/0210
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, montaż elementów i podzespołów elektrycznych według dokumentacji technicznej (rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze) bez napięcia, dobór zabezpieczeń i przewodów elektrycznych dla silników i aparatury przemysłowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, podstawowa znajomość zagadnień z branży elelktrycznej, praca w zespole, dobra kondycja fizyczna, praca wymagająca dłuższego stania

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie