title

Technik farmaceutyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Technik farmaceutyczny
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/0848
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie towaru, rozkładanie towaru, sprzątanie, sprzedaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

umiejętność sprzedaży

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Cosmedica

Technik Farmaceutyczny

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: 2020-10-27
Mysłowice, ul. Katowicka 64 Zapewnimy Tobie: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego Atrakcyjne wynagrodzenie Motywujący i...

Apteka Dr.Max

Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2020-10-26
Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki...

Apteka Dr.Max

Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: 2020-10-26
Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki...