title

Technik fizjoterapii

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/0441
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, nawiązanie kontaktu z pensjonariuszem SDS, prowadzenie rehabilitacji przyrządowej, wdrażanioe aktywnych form spędzania czasu, rehabilitacja i usprawnianie poopiecznych, czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników, współpraca z kadrą oświatową, stosowanie specjalistycznychmetod usprawniania leczniczego i masażu, przestrzeganie tajemnicy służb, dtyczącej stanu zdrowia uczestników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie; rehabilitacja, uprawnienia

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie