title

Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik informatyk
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/0430
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

WILK ELEKTRONIK S.A.

Informatyk

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: dzisiaj
Kluczowe zadania na tym stanowisku: Instalacja i konfiguracja oprogramowania użytkowego/serwerowego; Zakup sprzętu komputerowego, telefonów oraz licencji na...

WILK ELEKTRONIK S.A.

Technik Informatyk

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne, Mikołów

Dodane: 2022-05-26
Kluczowe zadania na tym stanowisku: Instalacja i konfiguracja oprogramowania użytkowego; Zakup sprzętu komputerowego, telefonów oraz licencji na oprogramowanie;...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Informatyk (staż)

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2022-05-23
w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie min. średnie,...