title

Technik informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik informatyk
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1284
OBOWIĄZKI:
praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

obsługa komputera, urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

WIELTON S.A.

Azure Specialist

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2023-01-30
Miejsce pracy: Warszawa lub Zdalnie Prowadzimy prace nad wytworzeniem i rozwojem aplikacji internetowej wraz z portalem dostępowym, zapewniajćych dostęp do...

FOB-decor Sp. z o.o.

Informatyk

Lokalizacja: śląskie / Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy)

Dodane: 2023-01-27
Zakres obowiązków: Zapewnienie sprawności działania sprzętu komputerowego, Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników,...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Technik informatyk(staż)

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2023-01-26
OSOBY ZAREJESTROWANE W PUP ZABRZE Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: technik informatyk Wykształcenie: wyższe (w tym...