title

Technik informatyk(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik informatyk(staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0183
OBOWIĄZKI:
OSOBY ZAREJESTROWANE W PUP ZABRZE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: technik informatyk
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bieruniu

Informatyk

Lokalizacja: śląskie / Lędziny

Dodane: dzisiaj
Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu w Lędzinach,obsługa komputera i korzystanie sprzętu biurowego. Zakres zadań admistracja systemem sieciowym /...

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Technik informatyk

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Dodane: wczoraj
praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: obsługa...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Informatyk(staż)

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne