title

Technik jakości cmm

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0800
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pomiarów na maszynie współrzędnościowej, przeprowadzanie pomiarów przy użyciu ręcznych przyrządów pomiarowych; pisanie oraz modyfikacja programów na maszynie współrzędnościowej, wykonywanie analizy wytrzymałościowej, nadzór nad raportami z pomiarów oraz ich archiwizacja

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, doświadczanie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, znajomość rysunku technicznego. Umiejętność pisania oraz wykonywania pomiarów współrzędnych. Znajomość narzędzi SS. Wiedza techniczna w zakresie procesów wytwarzania i produkowanych wyrobów. Znajomość narzędzi i metod jakościowych. Praca w systemie 3-zmianowym 6-14;14-22;22-6.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 977 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach