title

Technik jakości

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze | Numer ref.: TJA/009/NBŁ

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę u pracę bezpośrednio pod firmą
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży automotive
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku pracy
  • Pożądana umiejętność tworzenia programów pomiarowych na maszynie CMM
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Mile widziana znajomość wymagań IATF
  • Znajomość rysunku technicznego, przyrządów pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz podejmowania decyzji

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz mikrograficznych, analiz kompresji uszczelki
  • Przygotowanie próbek do przeprowadzania w/w kontroli
  • Przygotowywanie raportów i przekazanie ich do zainteresowanych działów
  • Wsparcie dla innych zadań w dziale jakości

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Starszy specjalista do spraw finansowych

Lokalizacja: śląskie / Międzyświeć

Dodane: 2020-10-06
sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS, podatku dochodow. od osób fizycznych, zasiłki chorobowe, macierzyńskie, itp., przygotowanie RP-7, PIT-11,...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pomocnik brukarza / brukarz

Lokalizacja: śląskie / Katowice

- Wykonywanie pomocniczych prac brukarskich / wykonywanie prac brukarskich. Układanie kostki brukarskiej i krawężników na terenie miasta Katowice.- Godziny pracy:...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Portier / dozorca

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dozór obiektu w godzinach nocnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie w ochronie.