title

Technik POS

Technik POS
Miejsce pracy: Gliwice

Doświadczenie nie jest wymagane, choć mile widziane.

Oferujemy:
  • szkolenie pracownika;
  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość długoterminowej współpracy;
  • dogodną lokalizację siedziby firmy;
  • rozwój umiejętności pod okiem doświadczonego opiekuna;
  • bardzo przyjazną, otwartą atmosferę pracy.

Zobacz podobne oferty

Linde Material Handling Polska Sp. Z o.o.

Technik Serwisu

Lokalizacja: śląskie / Racibórz, Sosnowiec, Cieszyn

Dodane: wczoraj
Za co będziesz odpowiedzialny: wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych, analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,...

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Technik Serwisu Terminali Kart Płatniczych

Lokalizacja: śląskie /

Miejsce pracy: usługa serwisowa jest wykonywana w siedzibie Klienta Oferta jest skierowana dla osób chcących współpracować z wiarygodnym partnerem biznesowym w...

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Serwisant maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie, Chorzów

Dodane: 2021-03-05
Opis stanowiska: Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych, Praca...