Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/2214
OBOWIĄZKI:
Odczytywanie e-maili w języku rosyjskim i ukraińskim; skanowanie, kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim i ukraińskim; pisanie pism w ww. językach; sporządzanie tabel, wykresów, zestawień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie; znajomość pakietu Office i innych programów komputerowych, obsługi poczty e-mail oraz urządzeń biurowych.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie