title

Technik prac biurowych ze znajomością języka rosyjskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2811
OBOWIĄZKI:

Odczytywanie e-maili w języku ukraińskim i rosyjskim, skanowanie i kserowanie dokumentów, adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji oraz pisanie pism w języku rosyjskim; sporządzanie tabeli, zestawień i wykresów, obsługa urządzeń biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Znajomość pakietu MS. OFFICE, obsługa poczty e-mail

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie