title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/20/0739
OBOWIĄZKI:
zadania:obsługa urządzeń biurowych, sprawdzanie odbieranie poczty elektronicznej. sprawdzanie zgodności fakturOferta stażu skierowana dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Tiger Job Sp. z o.o.

Pracownik biura nieruchomości

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Dodane: wczoraj
organizacja działań związanych z obsługą biura, zarządzanie korespondencją, obsługa połączeń telefonicznych, praca z dokumentami przygotowanie kalendarza...

Eko-Okna S.A.

Pracownik biurowy działu technicznego instalacji sanitarnych

Lokalizacja: śląskie / Kornice

Dodane: 2020-10-24
Będziesz odpowiedzialny/a za: Czytanie oraz sporządzanie rysunków technicznych, Wykorzystywanie znajomości montażu instalacji gazowych, kanalizacyjnych,...

Remondis Medison Sp. z o.o.

Referent ds. ewidencji odbioru odpadów

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2020-10-22
Opis stanowiska: Prowadzenie ewidencji odbioru odpadów Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w Spółce Sporządzanie raportów Dbałość o terminowość i...