title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0791
OBOWIĄZKI:

- Archiwizacja dokumentów wydziału, - Przekazywanie korespondencji między wydziałami, - Obsługa urządzeń biurowych, - Redagowanie pism, - Przygotowywanie korespondencji do wysyłki na zewnątrz, - Kompletowanie dokumentacji, - Wprowadzanie danych do programów komputerowych, - Czynny udział w pracach zespołowych, - Obsługa klientów Urzędu Miejskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej