title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Rudnik Wielki
Numer: StPr/20/0590
OBOWIĄZKI:
-sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej- wykonywanie obliczeń, tworzenie raportów- obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych: faks, kserokopiarka, skaner- segregowanie oraz kompletowanie dokumentów- udzielanie informacji telefonicznych- obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej- inne prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera w zakresie programów [Word i Exel]

Miejsce pracy:

Rudnik Wielki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie