title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kroczyce
Numer: StPr/20/0916
OBOWIĄZKI:
wg programu stażupraca w godz. 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, brak przeciwwskazań do wykonywania pracy biurowej

Miejsce pracy:

Kroczyce


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik biurowy (staż)

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Pracownik biurowy (STAŻ)Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: wykształcenie wyższe

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: 2020-11-27
Kontrola dokumentów firmy, obsługa telefonów i innych urządzeń biurowych, obsługa klientów. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pracownik biurowy, administracyjny

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: 2020-11-26
Prowadzenie biura, pisanie i wysyłanie korespondencji, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami i partnerami firmy.Wymagania konieczne: Wykształcenie:...