title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0968
OBOWIĄZKI:
- Archiwizacja dokumentów wydziału,- Przekazywanie korespondencji między wydziałami,- Obsługa urządzeń biurowych,- Redagowanie pism,- Przygotowywanie korespondencji do wysyłki na zewnątrz,- Kompletowanie dokumentacji,- Wprowadzanie danych do programów komputerowych,- Czynny udział w pracach zespołowych w wydziale,- Obsługa klientów Urzędu Miejskiego,- Inne prace zlecone przez przełożonego,- Dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej