title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0148
OBOWIĄZKI:
POWER (GRUPA WIEKOWA 18-29) Obsługa klientów,- Redagowanie pism,- Ustalanie terminów spotkań,- Obsługa urządzeń biurowych,- Prowadzenie podstawowej dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pracownik kancelaryjny

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: 2021-03-06
wykonywanie prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2021-03-05
szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe;sporzadzanie pism w edytorze tekstu; tworzenie i aktualizowanie bazy danych; obsługa urzadzeń biurowych; obsługa interesantów;...

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: 2021-03-05
Realizacja zadań wynikająca z wieloosobowego stanowiska ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, archiwizacja dokumentów, uzupełnianie baz danych o...