title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/21/0450
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zobacz podobne oferty

Tiger Job Sp. z o.o.

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry, Gliwice

Dodane: dzisiaj
analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację dobra znajomość pakietu MS Office telefoniczny i...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER).Wykształcenie: średnie; obsługa komputera;...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu....