title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/21/0566
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

preferowane kierunki: ekonomiczny, logistyka, administracja

Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zobacz podobne oferty

Genpact PL

Pracownik biurowy z j. włoskim

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Przetwarzanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu Weryfikacja zamówień, rozwiązywanie bieżąch problemu Ogólna administracja obejmująca...

MSV Multicall Sp.z o.o.

Pracownik biurowy w zakresie księgowości ze znajomością języka niemieckiego

Do naszego nowo otwartego biura w Katowicach, które jest jednocześnie pierwszym oddziałem międzynarodowej firmy z branży BPO w Polsce, poszukujemy doświadczonego...

Pracownik biurowo-magazynowy

Warunki pracy: długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. praca od poniedziałku do piątku szkolenia Obowiązki: odbieranie telefonów od klientów,...