title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0640
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

praca przy komputerze powyżej 4 godzin, preferowane kierunki: zarządzanie, administracja, informatyka, niekaralność

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie