title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/0458
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie spraw kancelaryjno-administracyjnych.2. Przygotowywanie dokumentacji do archiwum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: administracja, geodezja

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Bowim S.A.

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
obsługa dedykowanego programu komputerowego magazynowo-sprzedażowego oraz procesów wystawiania dokumentów i obsługi klienta. Uwaga! Praca 3 zmianowa / 5 dni w...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Świerklany Górne

Dodane: wczoraj
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.Zakres...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Technik prac biurowych

Lokalizacja: śląskie / Cieszyn

Dodane: wczoraj
zakres obowiązków zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak