title

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kłobuck
Numer: StPr/22/1108
OBOWIĄZKI:

- wsparcie działu administracji, - wykonywanie prac administracyjno-biurowych, - obsługa programów i urządzeń biurowych, - archiwizacja dokumentów, - sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej, - inne prace zlecone.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Kłobuck


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik biurowy / agent ubezpieczeniowy (staż)

Lokalizacja: śląskie / Lędziny

Dodane: wczoraj
w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie min. średnie,...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: średnie lub wyższe; obsługa komputera; zakres obowiązków: zakładnie okładek dla...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik biurowy

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Dodane: wczoraj
pomoc biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe