title

Technik Serwisowy

Miejsce pracy: Częstochowa
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych (wymiana zamka, wymiana rolet okiennych, uszczelnienie armatury łazienkowej/kuchennej) dla Klientów OBI
  • wykonywanie prac instalatorko-konserwacyjnych dla Klientów OBI
  • przygotowanie kosztorysów napraw reklamacyjnych
  • opiniowanie zgłoszeń reklamacji Klienta
  • wykonywanie drobnych prac reklamacyjnych zlecanych przez Market
  • działania związane z zapobieganiem powstawania strat, uszkodzeń mienia w Markecie OBI
Wymagania:
  • praktyczna wiedza zastosowania technik ogólno-budowlanych, montażowych, instalatorsko-konserwacyjnych
  • wykształcenie średnie techniczne
  • uprawnienia SEP
  • uprawnienia gazowe G-3
  • prawo jazdy kat. B
  • zorientowanie na Klienta i wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, terminowość
  • mile widziana znajomość asortymentu oraz oferty OBI
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • narzędzia pracy: telefon, auto
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzielił/a Pan/Pani zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Zobacz podobne oferty

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Serwisant maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej (serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych, Praca...

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Pracownik Serwisu

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
Zadania: Nadzór nad procesem ładownia baterii Drobne prace naprawcze wózków widłowych Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę...